У Міносвіти роз’яснили застосування деяких норм положення про атестацію педпрацівників - Нормативно-правові документи - Заступник з виховної роботи
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту
Наше опитування
Відвідувач сайту - хто Ви?
Всього відповідей: 9499
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Статті » Нормативно-правові документи

У Міносвіти роз’яснили застосування деяких норм положення про атестацію педпрацівників

У Міносвіти роз’яснили застосування деяких норм положення про атестацію педпрацівників
Міністерством освіти і науки надано роз’яснення щодо збереження встановленої атестаційною комісією категорії за вчителями, які викладають декілька предметів


  Про це йдеться в листі МОНмолодьспорт №1/9-727 від 23 вересня 2011 року, що надісланий на адреси обласних управлінь освіти та Інститутів післядипломної педагогічної освіти.

   "До Міністерства надходять численні звернення вчителів, які викладають кілька предметів, щодо зниження їм кваліфікаційних категорій", - йдеться в листі.

   У документі наголошується, що прийняття рішень про зниження педагогічним працівникам кваліфікаційних категорій належить виключно до повноважень атестаційних комісій, а керівники навчальних закладів та місцевих органів управління освітою не вправі одноосібно приймати такі рішення.

    У міністерстві підкреслили, що підставою для зниження кваліфікаційної категорії може бути лише встановлене атестаційною комісією зниження працівником рівня професійної діяльності.

   Вимога, встановлена пунктом 3.20. Типового положення про атестацію педагогічних працівників, про підвищення вчителями та викладачами кваліфікації з усіх предметів, які вони викладають, застосовується лише до педагогічних працівників, які атестуються за новим Типовим положенням, йдеться в листі МОНмолодьспорт.

   Враховуючи, що інститути післядипломної педагогічної освіти, у зв’язку з обмеженим ліцензійним обсягом, не змогли забезпечити підвищенням кваліфікації всіх працівників, які у 2011 році атестувалися за новим Типовим положенням, Міністерство з метою врегулювання зазначеного питання підготовило проект наказу "Про внесення змін до Типового положення".

   У проекті, зокрема визначено, що на вчителів та викладачів, які не пройшли підвищення кваліфікації з усіх предметів, які вони викладають, кваліфікаційні категорії поширюються на все навчальне навантаження до наступної атестації.

   У міністерстві повідомили, що на даний час завершується погодження проекту наказу іншими міністерствами.

   З метою захисту трудових прав педагогічних працівників і недопущення погіршення умов оплати їх праці, регіональним управлінням освіти і науки та Інститутам післядипломної педагогічної освіти доручено вжити заходів до безумовного виконання норми, встановленої попереднім Типовим положенням (п. 2.6.) та забезпечити поширення кваліфікаційних категорій на все навчальне навантаження на педагогічних працівників, які атестувалися у 2011 році та з незалежних від них причин не пройшли підвищення кваліфікації.


За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 26.09.2011 

  

Категорія: Нормативно-правові документи | Додав: хотина (04.10.2011)
Переглядів: 795 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
пошук на сайті
Годинник
Друзі сайту
Друзі сайту
Презентації для дітей
http://grushkivka.at.ua
Вчитель-вчителю
Я - Вихователь!
talschool-music Сервер поздоровлень, побажань та привітань МамаТато  З думкою про учня... �������-���� Вязание спицами и крючком музыка, '); Сценарии школьных мероприятий Васильківський РМК< Великовільшанська ЗОШ< поурочные, гдз, учебники
Моя кнопка
 Заступник з виховної роботи



Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz