Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту
Наше опитування
Відвідувач сайту - хто Ви?
Всього відповідей: 9727
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Статті » Нормативно-правові документи

Наказ ПРО СТАН ВІДВІДУВАННЯ УЧНЯМИ ШКОЛИ

НАКАЗ

"___” _____________ 200_року                                                                  № _____

 

                         ПРО СТАН ВІДВІДУВАННЯ УЧНЯМИ ШКОЛИ

 

Відповідно до Закону України «Про освіту» та на виконання наказу МОН України від 04 вересня 2003 року №595 «Про вдоско налення постійного контролю за охопленням навчанням і вихован ням дітей», наказу відділу освіти райдерж адміністрації від «__»______200_року №___ та з метою за безпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти та вдосконалення постійного контролю захопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку, в школі здійснюється контроль за відвідуванням учнями школи. Класні керівники у класних журналах заповнюють щодня сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвіду вання школи кожної чверті. Крім того, у школі ведуться журнали контролю; кожного тижня черговий клас відмічає відсутніх на уро ках за допомогою щоденних рапортичок, які здають чергові учні з кожного класу. У школі проводяться рейди у складі учнів та черго вого вчителя, під час яких виявляють учнів, які систематично запіз­нюються на уроки або відсутні 1-2 уроки без поважних причин. З цими учнями та їх батьками проводяться роз'яснювальні бесіди про неприпустимість безпричинних пропусків уроків.

Але не всі класні керівники відповідально ставляться до організації контролю за відвідуванням учнями школи по класах. Наслідком цієї безвідповідальності є зрив організації контролю за відвідуван ням по всій школі, неможливість для чергових класів здійснювати свої функції. Класні керівники не організували повною мірою учнів своїх класів для здачі щоденних рапортичок.

Окремі класні керівники _____________недостатньо конт ролюють відвідування учнями школи. Учні з _____класів пропуска ють заняття без поважних причин: ___________.

 

На підставі зазначеного

 

НАКАЗУЮ:

1.        Класним керівникам l-ll-х класів, учителям-предметникам:

1.1. Забезпечити постійний контроль за охопленням навчанням

учнів та їх відвідуванням навчальних занять.

1.2. Активно застосовувати різноманітні форми підвищення мо тивації учнів до навчання.

1.3. На кожному уроці контролювати відвідування учнями на вчальних занять.

1.4. У кожному конкретному випадку відсутності учнів на занят тях невідкладно з'ясовувати причини, встановлювати місце перебу вання дитини. Інформувати батьків або осіб, які їх замінюють.

1.5. У разі, якщо причиною невідвідування учнем занять є конфлікт в учнівському колективі, залучати шкільного психолога _____________, надавати психологічну допомогу та вживати заходів для усунення конфліктної ситуації.

1.6. У випадку, якщо учень систематично або тривалий час не відвідує школу без поважних причин, залучати до виховної роботи з ним комісію у справах неповнолітніх, а у разі необхідності - кри мінальну міліцію у справах неповнолітніх.

1.7. Активно використовувати педагогічний потенціал бать ківських комітетів та громадських організацій для впливу на учнів, які без поважних причин пропускають навчальні заняття, їх батьків або осіб, які їх замінюють.

 

     2. Заступникам директора школи____________ відповідно до річного плану роботи забезпечити повноцінну діяльність педаго гічного лекторію для батьків або осіб, які їх замінюють.

3. Атестаційній комісії, призначеній наказом по школі від «___» вересня200_  року №__ при атестації вчителів-предметників та класних керівників враховувати стан відвідування учнями навчаль них занять, які проводять ці вчителі.

4. Заступнику директора з виховної роботи____________________щомісячно 20 числа подавати у відділ освіти_____________ райдержадмі ністрації розгорнуту інформацію про учнів, які не відвідують шко лу без поважних причин.

5. Вказати класним керівникам ____________________на недостатній контроль за відвідуванням навчальних занять учнями класу.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника ди ректора з ВР_______.

 

Директор школи

наказом ознайомлені

Виконавець, телефон

 

 http://kozeva.pp.ua

 Джерело: http://kozeva.pp.ua
Категорія: Нормативно-правові документи | Додав: хотина (26.10.2011)
Переглядів: 12210 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
пошук на сайті
Годинник
Друзі сайту
Друзі сайту
Презентації для дітей
http://grushkivka.at.ua
Вчитель-вчителю
Я - Вихователь!
talschool-music Сервер поздоровлень, побажань та привітань МамаТато  З думкою про учня... �������-���� Вязание спицами и крючком музыка, '); Сценарии школьных мероприятий Васильківський РМК< Великовільшанська ЗОШ< поурочные, гдз, учебники
Моя кнопка
 Заступник з виховної роботиCopyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz