Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту
Наше опитування
Відвідувач сайту - хто Ви?
Всього відповідей: 9724
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Статті » Соціально-психологічна служба

Атестація фахівців психологічної служби

Атестація фахівців психологічної служби 
Атестація практичних психологів і соціальних педагогів, як і інших педагогічних працівників, здійснюється згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України (18) із змінами і доповненнями (19). 
Відповідно до пункту 3.6 Положення про психологічну службу системи освіти України (5) із змінами і доповненнями (3), атестація практичних психологів і соціальних педагогів навчальних закладів на кваліфікаційні категорії "спеціаліст", "спеціаліст II категорії", "спеціаліст І категорії" проводиться атестаційними комісіями районних (міських) центрів практичної психології і соціальної роботи та методичних кабінетів відповідних відділів освіти. 
З метою дотримання вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України та об'єктивного оцінювання якості виконання посадових обов'язків практичним психологом і соціальним педагогом секретарем атестаційної комісії загальноосвітнього навчального закладу, в якому працюють зазначені вище педагогічні працівники, заповнюються п.п.10, 11 атестаційного листа. Атестаційний лист передається до відповідної атестаційної комісії при районному (міському) центрі практичної психології і соціальної роботи чи методичного кабінету. 
Проведення позачергової атестації практичних психологів і соціальних педагогів здійснюється відповідно до п. 3.3. Типового положення про атестацію педагогічних працівників України. 
Атестація практичних психологів і соціальних педагогів навчальних закладів на кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії"", атестація керівників та методистів-психологів районних (міських) центрів практичної психології і соціальної роботи на кваліфікаційні категорії "спеціаліст", "спеціаліст II категорії", "спеціаліст І категорії1" проводиться атестаційними комісіями обласних центрів практичної психології і соціальної роботи відповідно до пункту 7.3 Типового положення. 
Атестація керівників та методистів-психологів районних (міських) центрів практичної психології і соціальної роботи на кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", атестація керівників та методистів-психологів обласних центрів практичної психології і соціальної роботи на кваліфікаційні категорії "спеціаліст", "спеціаліст II категорії", "спеціаліст І категорії", "спеціаліст вищої категорії" проводиться атестаційною комісією Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи згідно з пунктом 7.4 Типового положення. 
Педагогічні звання присвоюються відповідно до пунктів 5.5.-5.6. Типового положення. Відповідно до постанови KM України № 632 педагогічне звання практичного психолога-методиста присвоюється з 1 вересня 2005 року (20). 

Порядок та терміни проведення атестації 
До 20 вересня поточного навчального року Знайомлять педагогічних працівників з наказом про створення атестаційної комісії та атестацію педагогічних працівників у поточному навчальному році 
До 10 жовтня Атестаційна комісія приймає: 
• заяву від педагогічних працівників щодо проходження чергової або позачергової атестації; 
• заяву про відмову від чергової атестації; 
• подання керівника або ради навчально-виховного закладу про позачергову атестацію педагогічних працівників, рівень навчально-виховної роботи яких нижчий від вимог, що пред’являються до кваліфікаційної категорії 
До 20 жовтня поточного навчального року Атестаційна комісія розглядає подані документи, затверджує графік проведення атестації і доводить його під розписку до відома осіб, які атестуються 
До 20 березня поточного навчального року 
Атестаційна комісія при навчально-виховному закладі та експертна група завершує вивчення роботи працівників соціально-психологічної служби і оформляє атестаційні листи. Керівники установ та органів освіти не пізніше як за 10 днів до засідання атестаційної комісії повинні ознайомити педагогічних працівників з їх атестаційними листами (під розписку) 
До 20 квітня поточного навчального року Атестаційна комісія розглядає атестаційні листи, заслуховує працівників, які атестуються. На підставі всебічного розгляду наслідків їх педагогічної роботи, рівня фахової підготовки і професійної компетентності, рейтингу серед працівників районної (міської) соціально-психологічної служби, оцінки працівникам педагогічного колективу навчально-виховного закладу, думки батьків, дітей (учнів) приймає відповідне рішенняДжерело: http://osvitavol.org.ua/publ/20-1-0-102
Категорія: Соціально-психологічна служба | Додав: хотина (19.09.2012)
Переглядів: 1348 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
пошук на сайті
Годинник
Друзі сайту
Друзі сайту
Презентації для дітей
http://grushkivka.at.ua
Вчитель-вчителю
Я - Вихователь!
talschool-music Сервер поздоровлень, побажань та привітань МамаТато  З думкою про учня... �������-���� Вязание спицами и крючком музыка, '); Сценарии школьных мероприятий Васильківський РМК< Великовільшанська ЗОШ< поурочные, гдз, учебники
Моя кнопка
 Заступник з виховної роботиCopyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz