Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту
Наше опитування
Відвідувач сайту - хто Ви?
Всього відповідей: 9727
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Статті » Робота з батьками

ЗАКОНИ РОЗУМНО ОРГАНІЗОВАНОГО СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

ЗАКОНИ РОЗУМНО ОРГАНІЗОВАНОГО СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

1.   Пам'ятайте , що навчання - один із найважчих видів праці і що розумові сили і можливості дітей неоднакові.

2.   Не потрібно вимагати від учня неможливого. Важливо визначити, до чого він здібний та як розвинути його розумові здібності.

3.    Навчання не сприяє розвиткові учня, якщо воно вимагає від нього ме­ханічного заучування і не потребує напруження розумових сил, пізнавальної активності, мислення і дії.

4.   Будьте милосердні до своїх дітей. Найпростіший метод виховання, що не потребує ні часу, ні розуму, ~ вдарити дитину і цим образити її, озлобити або й зламати. Відмовтеся від опіки, крику, насилля й наказового тону.

5.    Розвивайте цікавість, інтелектуальні бажання, ініціативу і самостійність дитини в навчанні та всіх її справах.

6.   Пам'ятайте , що за наукою обґрунтованими нормами над виконанням до­машніх завдань учні 5-6 класів повинні працювати до 2,5 год., 7 класу - до 3- х годин, а 8 - 11 класів - до 4 годин.

7.   Не хвилюйтесь, якщо ваша дитина отримає не таку оцінку, якої вам ба- жалося б за виконану роботу. По-перше, оцінка відіграє виховну роль, а по- друге, це не остання оцінка.

8.   Дайте дитині можливість пережити радість успіху в навчанні, визначити індивід-доріжку в розумовій праці.

9.   Здоров'я дитини - крихка кришталева куля й тримають її три атланти: спадковість, спосіб життя й середовище. Організуйте правильний режим жит­тя, харчування, навчання й відпочинку дітей.

10.    Обов'язково помічайте й заохочуйте навіть малопомітні успіхи дітей у навчанні й поведінці, використовуйте для цього слова схвалення, поцілунки, різні види морального й матеріального заохочення.

11.    Перевіряйте виконання дітьми домашнього завдання. Вашими оцінками мають бути такі: «Я дуже задоволений«, «Незадоволений» тощо. І будьте впев­нені, що завтра ваша дитина дужче старатиметься, щоб ви нею були задово­лені.

Пам'ятайте , що дитина - дзеркало життя своїх батьків. Як у краплині во­ди відображається сонце, так і в дітях відображається вся організація життя сім'ї, працьовитість, духовне багатство і моральна чистота матері й батька.

Категорія: Робота з батьками | Додав: хотина (16.01.2013)
Переглядів: 481 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
пошук на сайті
Годинник
Друзі сайту
Друзі сайту
Презентації для дітей
http://grushkivka.at.ua
Вчитель-вчителю
Я - Вихователь!
talschool-music Сервер поздоровлень, побажань та привітань МамаТато  З думкою про учня... �������-���� Вязание спицами и крючком музыка, '); Сценарии школьных мероприятий Васильківський РМК< Великовільшанська ЗОШ< поурочные, гдз, учебники
Моя кнопка
 Заступник з виховної роботиCopyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz