Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту
Наше опитування
Відвідувач сайту - хто Ви?
Всього відповідей: 9727
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Статті » Робота з батьками

ПАМ‘ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

ПАМ ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1.   Шановні батьки, пам'ятайте! Тільки разом у співпраці зі школою, церквою та громадськістю можна добитися бажаних результатів у вихованні й навчанні ваших дітей.

2.   Обов'язково постійно цікавтесь розвитком, навчанням і поведінкою ваших дітей. Для цього відвідуйте заняття, батьківські збори, зустрічайтеся з клас­ним керівником і вчителями школи.

3.           Щоденно цікавтеся навчанням дитини. Радійте її успіхам допомагайте уза­гальнювати, співставляти, аналізувати вивчене, прочитане, побачене, не дра­туйтесь через кожну невдачу, що спіткала дитину, не карайте і не ображайте її гідності, а допоможіть зрозуміти і усвідомити помилки, недоробки, загартуй­те її силу волі своєю допомогою і своїм розумінням.

4.    Привчайте дитину до самонавчання й до самоконтролю у виконанні до­машніх завдань і обов'язків. Надавайте розумну допомогу у їх виконанні. Важ­ливо викликати інтерес до навчання, але не муштрою і силою, а добрим сло­вом, підтримкою, порадою, терпінням і ласкою.

5.   Сприяйте тому, щоб дитина сформувала у собі активну життєву позицію: брала участь у класних, шкільних заходах; не боялася декламувати, співати, танцювати; сумлінно виконувала шкільні доручення, проводила політінфор- мації, виховні години. Для цього необхідно бути в курсі шкільного життя, ціка­витися планами дитини щоденно, допомагати підготуватися до уроку - вивчи­ти необхідне, підтримувати в дитині впевненість і сміливість.

6.   Обов'язково надавайте посильну допомогу школі (озеленення, оформлен­ня куточків, класу, ремонт приміщення, участь у концертах, зборах).

Категорія: Робота з батьками | Додав: хотина (16.01.2013)
Переглядів: 634 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
пошук на сайті
Годинник
Друзі сайту
Друзі сайту
Презентації для дітей
http://grushkivka.at.ua
Вчитель-вчителю
Я - Вихователь!
talschool-music Сервер поздоровлень, побажань та привітань МамаТато  З думкою про учня... �������-���� Вязание спицами и крючком музыка, '); Сценарии школьных мероприятий Васильківський РМК< Великовільшанська ЗОШ< поурочные, гдз, учебники
Моя кнопка
 Заступник з виховної роботиCopyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz