Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту
Наше опитування
Відвідувач сайту - хто Ви?
Всього відповідей: 9711
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Статті » Методична скарбничка

Положення (типове) про пришкільний табір

Затверджую»

                                                                              Начальник відділу освіти

                                                                          ________________________________________

 

 

Положення  (типове)

про пришкільний табір

_____________________________________________________________________________

(назва пришкільного табору, навчального закладу)

______________________________________________________________________________

(адреса табору, закладу)

І. Загальна частина

1.1.                  Пришкільний табір (далі табір) є позашкільним оздоровчим закладом, метою діяльності якого с реалізація права кожної дичини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

          1.2.  Пришкільний табір у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказом Міністерства освіти і науки  України  від  09.04.2010 р.  № 299  «Про  організацію  літнього  оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 році»,  обласною Програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2011 роки,  рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради № __ від ________ «Про організацію відпочинку, оздоровлення та зайнятості учнівської і студентської молоді влітку 2010 року», наказом управління освіти Полтавського міськвиконкому від____ № ______ «Про організацію відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і підлітків влітку 2010 року», а також цим положенням.

1.3.    Пришкільний табір за режимом роботи є з денним перебуванням (не менше 6 годин), за терміном роботи змінним (діє протягом зміни), за типом з денним перебуванням, який створюється на базі навчального закладу і де діти перебувають упродовж дня.

II. Організаційно правові засади діяльності пришкільного табору.

          2.1.Засновником табору є відділ освіти виконавчого комітету _____________________ районної у м. Полтаві ради..

Засновник:

- затверджує положення пришкільного табору; призначає та звільняє керівника табору; забезпечує  безпечні  умови  організації  відпочинку  та  оздоровлення дітей;

- забезпечує функціонування табору,  його комплектування технологічним та іншим обладнанням,  належну підготовку до проведення відпочинку та оздоровлення дітей.

         2.2.Тривалість оздоровчої зміни  у  пришкільному   таборі становить 20 робочих днів.

        2.3.У пришкільний табір на оздоровлення та відпочинок приймаються діти шкільного віку за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, за наявності довідки     про     стан     здоров'я     дитини,     профілактичні щеплення та епідеміологічне оточення. На підставі вищевказаних документів приймається рішення про приймання дітей до пришкільного табору його керівником.

                    2.4.Відрахування дитини з пришкільного табору здійснюється за заявою батьків   чи   осіб,   які   їх   замінюють,   за   рішенням   керівника   табору   за систематичне порушення правил внутрішнього розпорядку або на підставі медичного   висновку   про   стан   здоров'я   дитини,   що   унеможливлює   її перебування в дитячому оздоровчому закладі.

Забороняється безпідставне відрахування дитини з табору.

               2.5.Пришкільний табір пропагує здоровий спосіб життя та забезпечує дітям, які перебувають в ньому:

-    захист життя і здоров'я;

     -   належні умови для повноцінного оздоровлення і відпочинку, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, туризмом, природоохоронною та краєзнавчою роботою, суспільно корисною працею, оволодіння іншими корисними навичками тощо;

-    добровільний вибір видів діяльності та дозвілля;

     -    користування                матеріально-технічною, культурно-спортивною, оздоровчою,     та    іншою    наявною    базою пришкільного табору;

     -   вільне висловлювання поглядів, думок, переконань;

     -  захист від будь-яких форм експлуатації, насилля з боку педагогічних та інших працівників табору, пропаганди релігійних конфесій.

            2.6.Діти, які перебувають у пришкільному таборі, повинні:

-    дотримуватись правил внутрішнього розпорядку;

     -    підвищувати   загальний   культурний   рівень,   оволодівати   знаннями,

уміннями, практичними навичками здорового способу життя;

     -    дотримуватись морально-етичних норм;

     -    бережливо    ставитися    до    державної,    комунальної    та    приватної

власності;

-    брати посильну участь у суспільно корисній праці.

     2.7.У пришкільному таборі створюються загони, наповнюваність яких   визначається   відповідно   до   державних   санітарних   правил   і   норм улаштування, утримання і організації режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів.

     2.8.Пришкільний    табір    працює    за    календарним    планом    роботи, затвердженим керівником закладу, погодженим із засновником.

                   2.9.Виховний процес у таборі здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних     особливостей,     стану     здоров'я     та     з     використанням різноманітних організаційних форм роботи.

         2.10.Пришкільний табір може організовувати роботу своїх гуртків, груп та інших творчих об'єднань у приміщеннях за межами закладу, якщо вони пристосовані для перебування там дітей, чи на базі спортивних споруд та стадіонів па підставі укладених з їх власником угод.

        2.11.Пришкільний табір створюється на базі загальноосвітнього навчального закладу і діє на підставі цього Положення, затвердженого засновником.

 

 

Директор  _______________________________               ______________________

                          (назва навчального закладу)                                                                            (підпис)

 

                                             М.П.

 

Категорія: Методична скарбничка | Додав: хотина (31.05.2011)
Переглядів: 2483 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
пошук на сайті
Годинник
Друзі сайту
Друзі сайту
Презентації для дітей
http://grushkivka.at.ua
Вчитель-вчителю
Я - Вихователь!
talschool-music Сервер поздоровлень, побажань та привітань МамаТато  З думкою про учня... �������-���� Вязание спицами и крючком музыка, '); Сценарии школьных мероприятий Васильківський РМК< Великовільшанська ЗОШ< поурочные, гдз, учебники
Моя кнопка
 Заступник з виховної роботиCopyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz